Değerli meslektaşlarımız,

Türk Omurga Derneği’nin düzenlediği 13. Uluslararası Omurga Kongresi’ni 03-06 Nisan 2019 tarihlerinde Swissotel Grand Efes İzmir de yapmaya karar vermiş bulunuyoruz.

Bu toplantıda ortopedik ve nöroşirürjen spinal cerrahlar birlikte olacağız. Ayrıca yurtdışından da çok sayıda bilim adamını davet edildi.

Eğitim kursları, konferanslar, sempozyumlar, tartışmalı oturumlar, çalıştaylar ve bildirilerle omurga sağlığı alanında yenilikler ve tartışmalı konular bütün yönleri ile ele alınacaktır.

Kongremizin ana konusu omurganın destrüktif lezyonlarıdır. Ayrıca kongre öncesinde dejeneratif deformite kursu düzenlenecektir.

Kongre programımızı yaparken bilimsel oturumların yanında, güzel vakit geçirmeyi de amaçlıyoruz. Bu amaçla kongre yeri seçiminde de bizi rahat ettirecek muhteşem doğası, su sporları ve alternatif spor olanakları ile bilimsel aktivite yanında spor ve eğlenceyi de beraberce yaşama olasılığı olan bir tesiste düzenlemeye karar verdik.

Gerek ülkemizden gerekse dünyanın çeşitli ülkelerinden üst düzey bilim insanlarının katılımı ile tartışılacağı, bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların değerlendirileceği bilimsel toplantıların yanında; katılımcıların İzmir’de Swissotel Grand Efes’te kaliteli ve hoş bir ortamda dinlenip eğlenmelerini gerçekleştirmek amacındayız.

Bilimsel içeriği yüksek bir kongre için sizleri İzmir’e ağırlamaktan onur duyacağız.

Detaylı bilgiye http://www.spinecongress2019.com adresinden ulaşabilirsiniz

Saygı ve sevgilerimizle,

 

Prof. Dr. R. Kemal Koç                   Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu

Kongre Başkanı                                Kongre Başkanı

Dikkat Yorum Yazmak için tıklayınız


Yorumlar