EUROSPİNE MODÜL KURSLARI 2022

Sevgili Omurgacılar,

2015 yılından beri süregelen ve Türk Omurga Derneği’nin oluşturduğu müfredatla içeriği belirlenmiş ve derneğimizin en temel eğitim faaliyetlerinden birisi olan diploma modüllerine hepiniz davetlisiniz. Bu yılki modüller iki farklı toplantı ile İstanbul /Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu yılki modüllerin ilk toplantısı olan modül 1-2-3, İstanbul /Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde 11,12,13 Kasım 2022 tarihinde  gerçekleşecek.

Kursumuzun formatı ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse; bu eğitim faaliyeti temelde 6 modülden oluşmaktadır. Altı modül genellikle iki toplantı şeklinde her yıl yapılmaktadır. Altı modülü aynı yıl içinde tamamlama zorunluluğu yoktur. Altı modülü tamamlayan katılımcıların isimleri Eurospine sekretaryasına iletilmektedir. Bu aşamadan sonra katılımcılar Eurospine ile iletişime geçerek diplomalarını alabilirler. Omurga hastalıkları ile uğraşan herhangi bir sağlık sunucusu bu programa katılabilir. Asistanlığın son yılındaki “uzmanlık öğrencilerinden” başlayarak uzmanlığının herhangi bir yılında olan hekimler öğrenmek ya da bilgilerini güncellemek için Diploma Modüllerinden faydalanabilirler. Katılımcılar TOD tarafından düzenlenen bu eğitim kursları ile Avrupa’da düzenlenen eşdeğerlerine oranla çok daha uygun bir maliyetle, anadilde eğitim alma şansına sahip olacaklardır.

Bu toplantıların yüz yüze yapılacağını belirtmek isteriz. Hepimizin bildiği gibi son iki yılın getirdiği değişik düzen, eğitim faaliyetlerini de fazlasıyla etkiledi. 2020 yılı içindeki Temel Diploma Modüllerini gerçekleştiremedik. Bu yılın toplantısını, salgının getirdiği önlemlerin alınması şartı ile klasik yöntemle yapacağız. Ümit ediyoruz eskisi kadar doyurucu ve bilimsel seviyesi yüksek bir toplantı olur. İstanbul’da buluşmak üzere.

 

Prof. Dr. Erdal Coşkun                                                 Prof. Dr. Esat Kıter

Kurs Koordinatörü                                                        Kurs Koordinatörü

 

PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ...

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

GaleriEurospine Modül Kursları 2022
Konu:Eurospine Modül Kursları 2022
Haber Eklenme Tarihi:5 Ekim 2022 Çarşamba Yayında geçen süre:geçen yıl
  • Paylaş:
Yorum Yazmak için tıklayınız