EUROSPİNE MODÜL KURSLARI 2023

 

Türk Omurga Derneği

Eurospine Modül Kursları 2023

Modül 4-5-6

 

Sevgili Omurgacılar,
 

2015 yılından beri süregelen ve Türk Omurga Derneği’nin oluşturduğu müfredatla içeriği belirlenmiş ve derneğimizin en temel eğitim faaliyetlerinden birisi olan diploma modüllerine hepiniz davetlisiniz. Bu yılki modüller iki farklı toplantı ile İstanbul /Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu yılki modüllerin ikinci toplantısı olan modül 4-5-6, İstanbul /Bahçeşehir Üniversitesinin ev sahipliğinde 03,04,05 Şubat 2023 tarihinde  gerçekleşecek.

 

Kursumuzun formatı ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekirse; bu eğitim faaliyeti temelde 6 modülden oluşmaktadır. Altı modül genellikle iki toplantı şeklinde her yıl yapılmaktadır. Altı modülü aynı yıl içinde tamamlama zorunluluğu yoktur. Altı modülü tamamlayan katılımcıların isimleri Eurospine sekretaryasına iletilmektedir. Bu aşamadan sonra katılımcılar Eurospine ile iletişime geçerek diplomalarını alabilirler. Omurga hastalıkları ile uğraşan herhangi bir sağlık sunucusu bu programa katılabilir. Asistanlığın son yılındaki “uzmanlık öğrencilerinden” başlayarak uzmanlığının herhangi bir yılında olan hekimler öğrenmek ya da bilgilerini güncellemek için Diploma Modüllerinden faydalanabilirler. Katılımcılar TOD tarafından düzenlenen bu eğitim kursları ile Avrupa’da düzenlenen eşdeğerlerine oranla çok daha uygun bir maliyetle, anadilde eğitim alma şansına sahip olacaklardır. İstanbul’da buluşmak üzere.

Bahçeşehir Üniversitesi adres:Tıp Fakültesi, Sahrayı Cedit, Batman Sk. No:70, 34734 Kadıköy/İstanbul
 

6. Modülde kurs öncesi tamamlanması gereken eğitim programı vardır. Bu nedenle ilgili eğitim dökümanının kurs öncesinde çalışılması gerekmektedir.

Kursun katılımcı sayısı 40 dır.

Son kayıt tarihi 30 Ocak 2023.

 

KONTENJAN DOLMUŞTUR

 

6.MODÜL BİLGİLENDİRME İÇİN TIKLAYINIZ.

PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ...

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

Atölye-1 RKÇ soruları için tıklayınız.

 

Prof. Dr. Erdal Coşkun                                                 Prof. Dr. Esat Kıter

Kurs Koordinatörü                                                        Kurs Koordinatörü

 

Eurospine Modül Kursları 2023
Konu:Eurospine Modül Kursları 2023
Haber Eklenme Tarihi:26 Aralık 2022 Pazartesi Yayında geçen süre:geçen yıl
  • Paylaş:
Yorum Yazmak için tıklayınız